Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: News #68 Gustowne Portki  (Przeczytany 1650 razy)

Clasin

  • Administrator
  • Kupiec

  • Offline
  • *****

  • 198
    • Zobacz profil
News #68 Gustowne Portki
« dnia: Czerwiec 13, 2015, 15:01:24 pm »


Cześć!

Ten tydzień minął podobnie jak poprzedni - na usuwaniu bugów i tworzeniu małych dodatków. Jeśli ciekawią Was ,,gustowne portki", czytajcie dalej!

Chciałbym pogratulować Warlanderowi wstąpienia do ekipy Wurma, na stanowisko volunteer client developera. Najprawdopodobniej skupi się on na ulepszeniach interfejsu graficznego.

Cotygodniowy Spis Patchów

Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Więcej ubrań

Wox wciąż pracuje nad poszerzeniem asortymentu ubrań w Wurmie. Poniżej możesz zobaczyć zapowiedź trzech nowych rodzai spodni.Marmurowe Rzeźby

W grze pojawią się marmurowe wersje wszystkich rzeźb. Poniżej mała zapowiedź od Saromana - Pani Jeziora (Lady of the Lake)Odpowiedzi Graczy

PR Team szuka sposobów na ulepszanie sposobów zbierania odpowiedzi od graczy. To będzie ciągły proces i by go rozpocząć, został stworzony nowy adres email: feedback@wurmonline.com, dla ogólnych kawałków informacji zwrotnej.

Kwestie z moderacją, wiąż powinny być rozwiązywane przez PM na forum lub przez komendę /support w grze; bugi raportowane w odpowiedniej zakładce na forum (Maintenance buildings), gdzie zostaną dodane do listy bugów; pomysły na przyszłe dodatki i zmiany w grze powinny być postowane w odpowiednim dziale forum (Suggestions & Ideas). Proszę nie czuć się urażonym, tak jakby developerzy nie słuchali graczy. Gra jest wielka i pomysłów jest wiele, a zaimplementowanie ich do gry zajmuje dużo czasu. Ostatnie dzieła devów, jak nowe ubrania, system uprawnień czy naprawy bugów powinny być dużym dowodem na to, że pomysły graczy są czytane i rozważane.

Developerzy chcieliby przetestować konto, które pomoże komunikować się z graczami w ogólnych kwestiach. Do konta miałoby dostęp kilka osób z PR teamu, dzięki czemu byłaby możliwość zapewnienia odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Most Tap Dance, Celebration

Ludzie z Mercenary Camp zapewnili bezpieczniejszą i szybszą droge z Tap Dance w stronę południowego Celebration, budując wspaniały most. Środkowy, łukowy element pozwala przepłynąć większym statkom oraz nadaje ciekawego, roller-coasterowego efektu.Screenshot Tygodnia

Screenshot wykonany przez Calimdor'a. Dzięki jego uprzejmości możemy oglądać stajnię, w której posadzenie trawy stało się możliwe dzięki niedawnemu patchowi.
Na dzisiaj to by było wszystko...

Wurmujcie Dalej!